Klausimas Foreli

Miela, Foreli Kramarik, Rašau, Jums, turėdama viltį, kad Jūs man galite padėti situacijoje su mano sūnumi,atrasti jam kelią. Mano sūnus be galo jautrios ir meniškos sielos (iki dabar be jokių žalingų įpročių)žmogutis. Jam jau 18… Bėgant metams aš mačiau kaip jis susiduria su sunkumais mokykloje, daugeliu atveju būnant nesuprastam ar atstumtam…ir taip jis po truputį atsiribojo visiškai nuo žmonių, užsidarė savyje. Su juo………

Mes, Moterys – Interview su Foreli

sdfd
Bernadinai.lt October 22nd, 2013 by admin

Foreli Klausimas Apie Lietuvos Situaciją

Klausimas:…..Galvoju apie situaciją Lietuvoje. Gaila, bet nemažai šeimų yra su rizikos faktoriumi, kuomet yra priklausomybės, smurtas ir kitokia negatyvi aplinka. Jei tokia šeima naudotųsi namų ugdymo galimybe vargu ar vaikui dėl to būtų geriau. Klausimas kaip apsaugoti vaikus…..
Foreli Atsako: …..Diktatoriai pirma degina knygas, bei naikina svarbiausias zmonijai reikalingas zinias. Po to iveda vienpusiskos pasauleziuros tvarka; istatymus grindziant tik ju paciu ispuoseleta filosofija…….

Interview with Lithuanian Politicians and Ministers (short version)

Interview with Lithuanian Politicians and Ministers (long version)

Westsider

The focus of the interview was on an event that happened at age 6, when Akiane disappeared and the mother reported a missing child. There were 50 police on the property scouring every inch of the house, inside and out. After hours of searching they concluded she couldn’t be in the house, and then she just appeared right in the midst of a fairly large group of police, right in the middle of where they were congregating. When the mother asked, “Where with you?” She said, “I was with Jesus, and we were having a conference…”

Baltijos TV Gyvenimo spalvos

Future Of Learning – Ateities Mokymasis

How To Cultivate Talents – Kaip Išugdyti Talentus